ul. Władysława IV 137
75-342 Koszalin
tel: 94 300 50 11, kom: +48 695 552 595
e-mail: arcanum@vp.pl

Jak dojechać?

ul. Władysława IV 137
75-342 Koszalin

tel: 94 300 50 11
kom: +48 695 552 595

e-mail: arcanum@vp.pl

ŚRODKI DLA PRZEMYSŁU

Firma Arcanum Oil obsługuje przemysł w zakresie dostaw, aplikacji oraz serwisu technicznego pracujących na zakładach środków smarowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze filtrów i środków smarowych oraz ich monitoringu u klientów. W ofercie znajdują się profesjonalne i specjalistyczne środki takich producentów jak:

Dysponujemy wysoko wykfalifikowaną kadrą pracowniczą, która jest do Państwa usług w zakresie doradztwa technicznego, doboru środków odpowiednich do zastosowań w zakładach, w których mają Państwo przyjemność pracować. To wszystko powoduje, że nie jesteśmy postrzegani na rynku jako firma tylko i wyłącznie handlowa ale również co jest dla nas najważniejsze jako partner biznesowy, który może wpłynąć na rozwój naszych partnerów handlowych pod względem ekonomicznym jak również technicznym. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją współpracy jaką chcemy Państwu zaoferować w niniejszej prezentacji.

środki dla przemysłu spożywczego i kosmetycznegoPOBIERZ - środki dla przemysłu spożywczego i kosmetycznego katalog chemia przemysłowa WEICONPOBIERZ - katalog chemia przemysłowa WEICON JET LUBE prezentacjaPOBIERZ - JET LUBE prezentacja katalog JET LUBE przemysłPOBIERZ - katalog JET LUBE przemysł przemysl jetlube wiertniePOBIERZ - katalog JET LUBE wiertnie przemysl jetlube wiertniePOBIERZ - katalog JOST 2010 katalog smaryPOBIERZ - katalog smary

Dobieramy rozwiązania
do Twoich potrzeb

Doskonały kontakt
z klientem

Rewelacyjne
technologie

Pomoc przy
doborze towaru